O naszej firmie

Wega – obsługa księgowa firm na najwyższym poziomie

Już od ponad 20 lat działamy na polskim rynku reprezentując firmy oraz prowadząc ich księgowość. Wszystko co wiemy i potrafimy wynika z naszego doświadczenia. Nasz zespół tworzą księgowi z wyższym wykształceniem oraz dużym doświadczeniem zawodowym. Każdy księgowy ma swoją specjalizację, dlatego też starannie dobieramy osoby do obsługi nowych klientów.

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. W bazie naszych klientów znajdują się m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe, a także stowarzyszenia. Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego też stosujemy nie tylko standardy RODO, ale i AML. Dzięki temu informacje Państwa firmy są w pełni bezpieczne.

Do naszej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie. Odpowiadamy przed Państwem nie tylko naszym wizerunkiem, ale też odpowiedzialnością prawną. Dlatego jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu ewentualnych konsekwencji błędów księgowych.

Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniające się przepisy prawa i staramy się jak najlepiej dopasować rozliczenia do możliwości Państwa firmy, aby były one korzystne dla Państwa. Szanujemy jednak Państwa czas i księgowy firmy kontaktuje się tylko w niezbędnych sytuacjach, aby zminimalizować stres i zapewnić możliwość zajęcia się tym, co dla Państwa ważne. Ale dla Was jesteśmy zawsze dostępni.

Klienci mówią o nas, że współpraca z nami jest miła i bezstresowa. Bardzo się z tego cieszymy i pracujemy nieustannie nad najwyższą jakością usług.